Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

Batman přilétne do pražské O2 Areny!

/ Houser.cz, 17.10.2011

Fanoušci komiskového superhrdiny se v únoru mohou těšit na šou, která už si dokázala podmanit Velkou Británii.


Fanoušci komiskového superhrdiny se v únoru mohou těšit na šou, která už si dokázala podmanit Velkou Británii. Do pražské O2 Areny zavítá Batman Live. Velkolepé hrané představení, plné speciálních efektů, kaskaderských kousků a bojového umění. Dočkáme se i zbrusu nového originálního příběhu, kde se kromě samotného Batmana představí jeho protějšek Robin, věrný a vytrvalý Butler Alfred a mnoho dalších oblíbených postav jako Joker, Riddler, Catwoman a Penguin. Příběh se bude odehrávat v prostředích, které známe z příběhů DC Comics, včetně Gotham City, Wayne Manor, Batcave a Arkham Asylum.


Dynamický příběh se rozvíjí jako neustávající vzrušující honička napříč Gotham City, v jejímž průběhu se Bruce Wayne a Dick Grayson proměňují v bojovníky se zločinem Batmana a Robina a unášejí publikum s sebou od samého vrcholku Halyho cirkusu do temných hlubin Arkhamova blázince, od jiskřivých výšin Tučňákova nočního klubu The Iceberg Lounge a až do podzemních tajů, jež je očekávají v Batmanově jeskyni. Dočkáme se i Batmobilu, který byl navržený speciálně  pro představení.

 

„Jsem nadšený, že tato úžasná show návštíví Prahu. Batman Live přináší nevšední zážitek a jsem rád, že domácí publikum dostane šanci seznámit se s věrnou adaptací známého komiksu v představení, které přináší vysoký kalibr akčních výkonů pro masy“, říká Robert Porkert, ředitel společnosti Live Nation ČR, která šou do české republiky přivezla.


Batman přiletí 17. 19. února a cena lístků, které je možné kupovat od 20. října se v předprodeji vyšplhá na 1 200 Kč.


Komentáře