Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

březnový DISK jinak a netradičně

/ Houser.cz, 04.03.2015

PLES - PŘEDSTAVENÍ NASLEPO - PROHLÍDKY ZÁKULISÍ 

V březnu, měsíci na jehož 27. den připadá Světový den divadla, připravilo divadlo DISK řadu zajímavých akcí.
Nejdříve vás pozveme na zatím nejvíc netradiční Ples DAMU. V krásných prostorách divadla DISK a zbrusu nové kavárny KAFE DAMU proběhne 14. března klasický stylizovaný divadelní ples. Po minulých tématech jako Cirkus, Groteska, Saturnin či Titanic přichází DAMU s naprosto šokujícím tématem - PLES. Ples? Velká večerní? Motýlky a fraky? Valčík a polka? No jistě! Tato slavnostní událost bude otevřena pro širokou veřejnost, takže se nebojte přijít podívat na studenty DAMU v róbách a zatančit si za doprovodu živé kapely.
Až se vyspíte z divokého tance, vraťte se v neděli 15. března na stejné místo. Pokud máte rádi překvapení, nesmí vám totiž uniknout PŘEDSTAVENÍ NASLEPO. Pokud čekáte „tmu jako v pytli”, mýlíte se. Dostanete zajíce v pytli! Totiž jednu z inscenací našeho repertoáru, jen vám neřekneme kterou. Bojíte se, že vás dané představení nezaujme? Zaplatíte až po jeho skončení podle toho, jak moc se vám líbilo.
Ostatní dny samozřejmě nabízíme bezpočet představení rozličných forem a žánrů a divadelní březen zakončíme tajuplnými prohlídkami nejen divadla. Vnoříte se do útrob DAMU a divadla DISK. Vezmeme vás do míst, do kterých běžně není vstup povolen. Vydejte se na dobrodružnou prohlídku dílen, zákulisí, podzemí i historie. Se studenty, zaměstnanci či děkankou DAMU navštívíte  skryté kouty divadla DISK i Divadelní fakulty AMU.
Prohlídky zákulisí i Představení naslepo jsou ZDARMA, tak si nezapomeňte své místo rezervovat včas. Za vstup na Ples DAMU zaplatíte symbolické vstupné 150,-Kč, pokud jste studenti, tak jen 100,- Kč a v předprodeji pro všechny dokonce jen 60,-Kč.

14. 3. 19,00 Ples DAMU
15. 3. 19,30 PŘEDSTAVENÍ NASLEPO
30. a 31. 3. 19,00, 19,30 a 20,00 Prohlídky zákulisí divadla a tajemného podzemí DAMU


Komentáře