Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

Circus Problem opět roztančí Prahu a poté odletí ohromit Londýn

/ Houser.cz, 23.02.2016

Circus Problem je pravděpodobně jedna z nejvyhledávanějších kapel v žánru world music a již několik let ohromuje fanoušky energií živých koncertů i unikátní hudební tvorbou, kterou specifikuje jako disco-balkan. Kombinace balkánské dechovky, diskotékového beatu, laciného popu a špinavého housu je zárukou mejdanů protančených až do ranních hodin. S albem „Born not typical“ Circus Problem bourá kluby a další akce po celé republice i v zahraničí.


Již tento čtvrtek 25. února od 21:00 proběhne v pražském klubu Rock Café další nezapomenutelná akce s Circus Problem. Návštěvníci se můžou těšit na největší pražský klubový koncert kapely v této polovině roku a uslyší i nové písně, s kterými se pravděpodobně ještě nesetkali. Drobným překvapením je i speciální edice triček s motivem Circus Problem, která bude na místě v prodeji. Kromě Circus Problem vystoupí i začínající kapela Tygroo, kombinující klezmer, funk, balkán, swing a drum n’bass. Večer pak zakončí kapela Skavare, která do Prahy přijede z Konstantinových lázní a přiveze veselé, energické ska, okořeněné mandolínou, do kterého vnáší prvky punku, rocku, reggae, dechovky a balkánu. Vstupenky lze v předprodeji zakoupit za 130 Kč a na místě pak za 150 Kč.


Hned po čtvrtečním koncertě kapela odlétá do Londýna, kde během víkendu vystoupí na třech různých akcích. Největší z nich je sobotní akce Balkan Beats London, která oslaví už sedmé narozeniny a Circus Problem bude hlavním hostem. Dobrodružstvím bude už cesta samotná. Po špatných zkušenostech s leteckou společností Ryanair kapela připravila videoklip „Rain and Air“, který je nejaktuálnější novinkou v tvorbě Circus Problem. Tentokrát padla volba na jiné aerolinky, a tak se všichni můžeme těšit, co bude následovat.

 

K programu nejbližších dní se vyjádřil zpěvák kapely Circus Problem: „Koncert v Rock Café je pro nás zásadní, je to náš samostatný koncert po dlouhé době. Hned po tom nás čeká Londýn a zvolili jsme tentokrát jinou leteckou společnost, takže jsme opravdu natěšení na cestu i atmosféru v místních klubech."

Circus Problem – London Calling Party
- Praha, klub Rock Café
- 25.2.2016, od 21:00
- předprodej vstupenek: http://www.rockcafe.cz/program/circus-problem-host/
- FB událost: https://www.facebook.com/events/1678705089078362/


Komentáře