Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

DJ Wich: Když je čas a nálada, tak si rád něco ukuchtím!

/ Houser.cz, 15.04.2011

Neexistuje výkonnější tuzemský producent, než ten, který už bezmála 12 let bohatě zásobuje vrcholovou beatovou scénu. Správně: DJ Wich. Většina z vás ho bude znát ve spojení s Indym, případně díky spolupráci s některým z členů PSH. V poslední době je to však DJ Wich – producent, extra třída a především světový formát, kterému je Česká republika skutečně malá. K čemu se po letech dopracoval? Za co by dnes poděkoval? A kdy uvidíme novou desku Indy&Wich? Tak na tyhle otázky jsme se chtěli zeptat. A jak to dopadlo, si přečtěte sami!


Tlak módy je neúprosný. V buticích kterých značek mu podléháte nejčastěji?
Poslední dobou si už moc oblečení nekupuju, dostávám pravidelně věci od Nike a když potřebuju něco jinýho, tak zajdu do Queensu.


Pokud jde o kulturu, procházíte se více po galeriích, divadlech, kinosálech a koncertních síních, nebo si raději někde v klidu otevřete knížku?
Vzdělávám se kulturně ve studiu, doma u MPC nebo u kompu, na zábavu moc nemám čas a vlastně už jí nějak extra ani nevyhledávám. Když mám trochu času, tak se rád vyvalím a odpočívám.


Máte nějaké oblíbené auto, kterým jste jezdil, jezdíte, případně jezdit chtěl?
Jezdil jsme Nissanem, Volvem, Polem, ted mám 3 roky dvojkovou Oktávku a jsem spokojen. Líbí se mi spousta aut, ale moc se v nich ani nevyznám a stačí mi, aby mě to vozilo tam, kam potřebuju, a nemusel se o něj moc starat.


Rozhovor prochází žaludkem. Preferujete určitou kuchyni, případně přímo restauraci, nebo si potrpíte na domácí stravu?
Mám rád cokoliv, ale většinou chodím do italských restaurací, nebo někam na minutky, ryby, často i fastfoody. Když je čas a nálada, tak si rád něco ukuchtím, celkem mě to baví.


Jsme fascinování technikou. Co Vy, používáte k ulehčení, anebo zpříjemnění života nějaký výkřik nejnovějších technologií?
Na toto téma se dá dlouze filosofovat, ale když to vezmeme kolem a kolem, život je krátký.

 

Co děláte pro to, abyste si ho pořádně užil právě Vy?
Dřív jsem se rád chodil bavit mezi lidi do klubů apod., čím jsme starší, tím míň to vyhledávám. Já si život zase tak moc neužívám, jak se může zdát, žiju dost stereotypně. Jsem workoholik a nejlíp se cítím po dobře odvedené práci, musím každej den něco udělat, jinak se cíítm, že jsem něco zanedbal. Nuda...


Abychom se mohli o tom všem nejenom bavit, je potřeba na to také nějak vydělat. Baví Vás Vaše práce?
Baví, jinak bych to nedělal, a moc si toho vážím.


Komentáře