Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

Druhý ročník akce All Inclusive Schools Festival

/ Houser.cz, 08.05.2014

Ve čtvrtek 15. května proběhne v Radlická - kulturní sportovna (Za Ženskými domovy 125, Praha 5 - Smíchov) druhý ročník akce All Inclusive Schools Festival (AISF), který je pořádán ve spolupráci s pražskou pobočkou Programů sociální integrace společnosti Člověk v tísni. Během večera vystoupí kapely Midi Lidi a Kyklos Galaktikos. Na místě bude po celý večer probíhat prezentace proinkluzivních neziskových organizací a těch, které zaměstnávají znevýhodněné osoby. Na festival dorazí i účastníci květnové cyklojízdy (Auto*Mat), která zde končí. K dispozici všem budou dobroty z mléčného baru Bílá vrána.

 

Klub se otvírá v 18:30, vstupné je 100 Kč v předprodeji Ticketstream, na místě budou k dispozici vstupenky za 120 Kč.

 

Festival je součástí projektu, jehož cílem je zprostředkovat setkání studentů pedagogiky, sociální práce a dalších souvisejících oborů s lidmi z neziskových organizací působících v oblasti vzdělávání. Aktuálně probíhá na pražských vysokých školách a VOŠ sociálního a pedagogického zaměření série seminářů a vzdělávacích workshopů na téma zavádění inkluzivních principů a rovných příležitostí do vzdělávání.

 

Aktuální informace o koncertu najdete na našem Facebooku...

 

Česká electro undergroundová hudební skupina Midi Lidi, svůj koncert na AISFII. zařadila do své Méně je někdy více Tour. Kapela mimo jiné vytvořila např. hudbu k filmům Marka Najbrta Protektor a Polski film či k dokumentárnímu filmu Český mír. Kyklos Galaktikos spatřili světlo světa v roce 2007 jako otevřená platforma pro autorskou tvorbu. Vystřídala se v ní řada lidí a vznikla spousta rozmanitých projektů od tanečních po divadelní představení.

 

Nejen návštěvou našeho festivalu, ale soustavnějším zájmem o téma či zapojením do dobrovolnického programu můžete i vy napomoci rozvíjení a šíření myšlenky VZDĚLÁVÁNÍ VŠECH DĚTÍ SPOLEČNĚ. Výtěžek koncertu obdrží pražská pobočka organizace Člověk v tísni na podporu vzdělávacích a volnočasových aktivit dětí a mládeže.

 

Celá akce se koná za podpory programu Think Big, který realizuje Nadace Telefónica ve spolupráci s Nadací rozvoje občanské společnosti.

 

Naši partneři:

Za podporu děkujeme i Radiu 1, internetovému rádiu StreetCulture, magazínu Fullmoonzine a kulturnímu portálu Protišedi.


Komentáře