Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

EDDIE STOILOW

/ Houser.cz, 23.02.2015

EDDIE STOILOW SI HODLAJÍ UŽÍT NAROZENINY V OBLEŽENÍ FANOUŠKŮ A JEŠTĚ S NIMI NATOČÍ KLIP

Sliční Eddie Stoilow chystají oslavit svoje dvanácté narozeniny stylově, na velkolepém koncertu ve společnosti svých největších fans. Ti si navíc díky tomu mohou zahrát v klipu k písni Back to Africa.

Skupina Eddie Stoilow chystá na 8. dubna mimořádný, neb narozeninový, koncert s několika speciálními hosty. Svoje fanoušky vyzývá k účasti na akci v pražském Lucerna Music Baru se značným předstihem, protože ta zároveň znamená šanci zúčastnit se natáčení klipu k písni Back to Afrika. Eddie Stoilow svorně říkají: „Necheme slavit sami u svíček, chceme narozeniny oslavit s našimi fanoušky, díky kterým jsme tam, kde jsme. Poděkovat jim chceme i tak, že se mohou objevit v našem novém videoklipu, pokud dorazí na výroční koncert. Minulý vyprodaný koncert v pražském Lucerna baru v rámci Baby Tour  byl zážitek na celý život, tak proč si to nezopakovat. Přijměte tedy naše srdečné pozvání a bude ratata“.
Back to Africa bude již šestým klipem doprovázejícím album Sorry!

Eddie zároveň oznámili, že tento rok natočí nové studiové album. Vystupovat ale nepřestanou. Aktuální seznam koncertů najdete zde:
http://www.eddiestoilow.com/archiv-koncertu/
 


Komentáře