Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

Hledáte restauraci a bar, kde se opravdu pobavíte? Zkuste The PUB!

/ Houser.cz, 20.03.2012

Staňte se sami sobě výčepním a načepujte si nepasterizovaný Pilsner Urquell u stolů se samooblužnými výčepy.


Nemáte chuť čekat na obsluhu? Přivolejte si ji pomocí ovládacího panelu přímo od stolu, stejně tak si můžete objednat jídlo nebo pití jako v eshopu pouhým stisknutím tlačítka na ovládacím panelu. Nebo si chcete právě poslechnout nějakou oblíbenou písničku? Objednejte si ji přímo od stolu.


The PUB Jukebox Vám umožní vyhledávat hudbu podle jména interpretů, názvu alb nebo písniček, inspiraci při výběru hudby zajistí i kategorie top 10, novinky nebo doporučujeme. Prostřednictvím ovládacích panelů na stolech můžete také sledovat, kolik piva jste si načepovali. Pivní výtoče se navíc zapisují do Pivních her, které běží na velkoplošné projekci. Ta zobrazuje výtoče piva jednotlivých stolů v dané provozovně, ale i ostatních provozoven řetězce.

 

Hosté v The PUB tak mohou porovnávat pivní výtoče s ostatními stoly kolem sebe, ale i s dalšími v jiných městech a to nejen v ČR, ale i v Evropě. Řetězec The PUB aktuálně čítá dvanáct provozoven v ČR a tři v zahraničí – jedna provozovna se nachází v Berlíně, dvě ve Vídni.

 

Vlajkovou lodí řetězce The PUB je provozovna v samotném centru Prahy The PUB Praha 1. Naleznete zde celkem 20 stolů se samoobslužnými výčepy ve 2 podlažích. Nechybí ani příjemná letní předzahrádka. Kromě zábavy se v The PUB samozřejmě i výborně najíte! Na menu skládající se z jídel české a mezinárodní kuchyně dohlíží šéfkuchař řetězce The PUB Lukáš Brůža.


V květnu řetězec pivních restaurací a barů otevře svoji třináctou provozovnu v ČR a to na adrese Křižíkova 28, Praha 8.


Komentáře