Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

Holandský DJ a producent HEADHUNTERZ zachvátí pražský klub MECCA

/ Houser.cz, 07.05.2014

Skvělá zpráva! Do Prahy se podívá holandský DJ a přední zástupce hardstyle, Headhunterz! Vystoupí 13. září v pražském klubu Mecca. Lístky bude možné sehnat od 7. května v prodejní síti Ticketpro nebo skrze facebookové stránky Fource Entertainment.


Headhunterz je holandský DJ a producent, vlastním jménem Willem Rebergen. Je mezinárodně uznávaný pro svoji neutuchající vášeň k hardstyle. Je považován za absolutní špičku tohoto stylu. Od roku 2011 provozuje oblíbený podcast HARDwithSTYLE. Zároveň si založil i stejnojmenný label, který si klade za cíl podporovat začínající umělce harddance a hardstyle. Určitě budete znát jeho Scantraxx Rootz či Project One tvořený s producentem Wildstylez. Jeho pecka Colors feat. Tatu vyskočila na první pozici žebříčku Hardstyle.com za méně, než hodinu od svého vydání! V uznávaném DJ MAG Top 100 dosáhl až na 11. příčku. V minulosti jste jej mohli slyšet na megafestivalech hardstyle music, např. Defqon.1, EDC Las Vegas, Qlimax, Decibel Outdoor nebo třeba také na letošním kalifornském festivalu Coachella.


Nejnovější album Headhunterz vyšlo letos v březnu pod labelem Ultra Records a jmenuje se “Breakout.” Podle Magnetic Mag přináší takřka smrtící kombinaci dokonalých syntetických souzvuků a Willemových bicích společně s orgasmickými až mystickými sounds, které fanoušky vyšlou do dokonale euforických výšin. Zkrátka Prahu čeká masakr, který si v žádném případě nesmíte nechat ujít! Vstupenky v prodeji od 7.5. v síti Ticketpro či facebooku Fource Entertainment.


Cena vstupenek:
Dance floor: 315.- Kč + poplatky
VIP: 585.- Kč + poplatky


Speciální Early Bird akce pro nejrychlejší nakupující: 215.- Kč + poplatky; VIP 485.- Kč + poplatky!!!
Důležité - vstup pouze nad 16 let!


FB event: https://www.facebook.com/events/868825103144146/

Videa:

Headhunterz feat. Tatu - Colors http://youtu.be/Z4zxWGUXi9M
Headhunterz & Audiofreq - Breakout http://youtu.be/Gv7SDjPgTfA
Headhunterz - Dragonborn http://youtu.be/VaiHTvifGt0
Headhunterz feat. Krewella - United Kids of the World http://youtu.be/k22RM7GS4k8


Komentáře