Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

Koncert Bastille se přesouvá na jaro

/ Houser.cz, 22.10.2013

Management kapely Bastille ohlašuje nové jarní turné, pražský koncert původně plánovaný 20. listopadu v klubu SaSaZu se tak přesouvá na 18. března - a zůstává v SaSaZu.

 

Již zakoupené vstupenky zůstavají platné, cena vstupenek je neměnná, mění se pouze datum koncertu. Vstupenky jsou v prodeji i nadále v síti Ticketpro. "Kapela Bastille má bohužel 20. listopadu neodkladné závazky, a tak se management rozhodl přesunout pražský koncert na jarní turné. Pro fanoušky to má však i výhodu - poslechnou si ty nejnovější skladby a k jarnímu turné kapela chystá i nové promo-materiály,"  uvedl zástupce pořadatelské agentury Fource Entertainment. Předkapelou koncertu by stále měla zůstat britská kapela To Kill a King.

Sláva britských Bastille raketově stoupá vzhůru, jejich skladby Pompeii nebo Things We Lost in The Fire brázdí vlny éteru po celém světě. Nedávno vydala nový singl Of The Night, který je spojením dvou slavných písní: The Rhytm of The Night (Corona) a Rhytm is a Dancer (Snap!). Singl bude také součástí brzy vydávaného Deluxe alba All This Bad Blood.


Komentáře