Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

Lorde boduje i s druhou skladbou

/ Houser.cz, 04.12.2013

Jeden z největších objevů tohoto roku, sedmnáctiletá zpěvačka Lorde, potvrzuje, že úspěch jejího debutového singlu "Royals“ nebyl náhodný. Právě přichází s jeho nástupcem - výborným songem “Team“.
 

Novozélandská zpěvačka a skladatelka Ella Maria Lani Yelich-O'Connor aka Lorde je v současné době opěvována jak v Evropě, tak i v USA. Na svém kontě má úspěšné debutové album “Pure Heroine“, na které odborná kritika nešetří chválou, hitovka “Royals“ je již neuvěřitelných devět týdnů jedničkou americké singlové hitparády Billboard Hot 100.


Zmiňovaný song je sice i nadále jednou z nejhranějších a nejžádanějších písní v evropském éteru, Lorde ale již posílá další singlovou novinku. Z desky “Pure Heroine“, která přináší deset autorských písní, vybrala song “Team“. Ten se nese v obdobném duchu jako “Royals“ - opět mu nechybí silná melodie a především výborný refrén.


Singl “Team“ má již i svůj videoklip, jehož scénář zpěvačka popisuje takto: “Nápad pro tohle video se mi zrodil před několika měsíci ve snu. Je o teenagerech, kteří žijí ve svém vlastním světě. Ve světě se zvláštní hierarchií, kde chlapec, který je druhý v řadě, má na tváři akné stejně tak jako dívka, která je královnou. Byl to sen  o úplně jiném temném světě, plném tropických kytek, trosek a potu. Sen o zkouškách, kterými člověk vůbec nemusí projít, aby v tomto světě mohl žít. Občas je silný i ten, kdo prohrál.“


 


Komentáře