Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

Nemáte plány na Silvestra? Co párty v hotelu Hilton Prague

/ Houser.cz, 10.12.2013

Hilton Prague zve každým rokem hosty z celého světa, aby se zapojili do oslav a užili si jedinečnou velkolepou silvestrovskou párty přímo v hotelu. V roce 2012 hotel Hilton Prague pro oslavu konce roku 2012 zvolil tématickou velkolepou párty „Voyage - Cesta kolem světa”, která se odehrávala na palubě inspirované zábavní lodí s představeními a show v průběhu celého večera.

 

Na scéně nechyběli mezinárodních umělci a hudební doprovod Hlavsa Orchestra, doutníkový salónek s casinem či jedinečný ohňostroj v hotelovém lobby, děti si užily velký dětský koutek. Vše završila after party Voyage Celebration.

 

A jinak tomu nebude ani tento rok. Letošní tematická párty se bude odehrávat ve velkém stylu New Yorku. Hosté si mohou vybrat ze čtyř různých galavečeří, které s tou největší péčí připravily cenami ověnčené týmy profesionálních kuchařů hotelu Hilton Prague, a zároveň sledovat živá hudební vystoupení a show světové úrovně na multimediálním pódiu přímo uprostřed hotelového lobby.

 

Již 31. prosince se celá párty ponese v duchu New Yorku a hlavní vystoupení budou probíhat na pódiu s panoramatem New York City. Hosté se mohou těšit na nejlepší broadwayské show, vyfotit se před obří tématickou fotostěnou či se „slavnými newyorskými celebritami“ nebo zkusit štěstí v Rockefeller casinu. O děti bude postaráno ve velkém dětském koutku. Po půlnočním odpočítávání ve stylu Times Square následují dvě půlnoční párty.

 

Silvestrovské párty v hotelu Hilton Prague, 31. prosince od 19 hodin:

GALAVEČEŘE DOWNTOWN
Restaurace Atrium
Galavečeře formou rautu s nabídkou populárních světových delikates a nápojů.
4 699 Kč na osobu*

 

GALAVEČEŘE EMPIRE LOUNGE
Café Bistro
Galavečeře formou rautu s nabídkou populárních světových delikates a nápojů se skvělým
výhledem přímo na scénu.
4 999 Kč na osobu*
5 999 Kč na osobu* – místa na galerii

 

GALAVEČEŘE WALL STREET
CzecHouse Grill & Rotisserie
Jedinečné šestichodové gurmánské menu nabízí pochoutky jako opečené skotské mušle sv. Jakuba, mille-feuilles z foie gras teriny a zkaramelizovaného jablka, pečeného mořského ďasa v plátku guanciale, sorbet z kumquatu a tymiánu, telecí tournedos s krustou z vlašských ořechů, dezert z čokolády Manjari se zmrzlinou z mučenky a další.
6 499 Kč na osobu* včetně neomezené konzumace šampaňského Taittinger

 

GALAVEČEŘE 5. AVENUE
Cloud 9 sky bar & lounge
Kromě exkluzivního výhledu na Prahu přes prosklené stěny baru si mohou hosté vychutnat delikatesy z prvotřídního gurmánského rautového stolu a širokou nabídku nápojů včetně neomezené konzumace šampaňského Taittinger. Živý přenos multimediální show, jedinečná vystoupení, soukromý ohňostroj, ledový bar, stylová hudba DJs a další překvapení.
9 999 Kč na osobu včetně uvítacího přípitku, nealkoholických nápojů, vybraných vín, piva, půlnočního přípitku, programu, vstupu na Times Square gala párty a do otevřeného baru v hotelovém lobby

 

GRAND CHILDREN’S PLAYROOM - dětský koutek
V hlídaném dětském koutku se ti nejmenší mohou těšit na mnoho her, atrakcí a také na dětský raut se spoustou oblíbených dobrot a pamlsků.
990 Kč na dítě (od 2 do 12 let)

 

*Všechny silvestrovské balíčky s večeří zahrnují uvítací přípitek, večeři, nealkoholické nápoje do půlnoci, vybraná vína, piva, půlnoční přípitek, program a vstup na Times Square gala párty.  Zdarma pro děti do 2 let, 50% slevy pro děti do 13 let.

 

Silvestrovské after párty, 31. prosince:

GALA PÁRTY TIMES SQUARE
Lobby hotelu Hilton Prague, od 22 hodin
1 999 Kč na osobu včetně lahve šampaňského Taittinger (75 cl)

 

EXKLUZIVNÍ PÁRTY 5. AVENUE
Cloud 9 sky bar & lounge, od 23 hodin
3 999 Kč na osobu včetně neomezené konzumace z otevřeného Cloud 9 baru a dezertového rautu

 

Silvestrovská brožura Hilton Prague ke stažení ZDE.

 


Komentáře