Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

Papa Roach v srpnu opět v Praze

/ Houser.cz, 15.05.2014

Papa Roach v srpnu po letech opět dorazí i do Prahy Papa Roach existují již téměř 20 let, během kterých prodali po celém světě přes 10 miliónů alb. Získali dvě nominace na Grammy, MTV nominace, měli jedenáct hitů v rockové Top 10, sedm hitů v alternativní Top 10 a jejich singl Last Resort se stal Nejhranějším alternativním singlem desetiletí.

 

O jejich posledním albu z roku 2012 s názvem The Connection rockové magazíny psali v superlativech:

 

 “Čistý žhavý rock ‘n roll a popové dloubance do žeber” Kerrang 4K

“Díky Satanovi za Papa Roach.” Metal Hammer 9/10

“.. triumfální směs drtivého metalu, jedovatého rap-rocku a bleskových synkop..funguje to jakvvíno ” Classic Rock

“Stárnutí se ctí asi nezamýšleli, ale prostě se to děje! “ Q

 

Členové Papa Roach ale letos začali s nahráváním další nové desky. Ta vzniká ve studiu s producentem Kevinem Churko (Ozzy Osbourne, In This Moment, Five Finger Death Punch), který byl nominován na cenu Juno Awards. Zpěvák Jacoby Shaddix, kytarista Jerry Horton, basák Tobin Esperance a bubeník Tony Palermo jsou nadšeni novou kapitolou své hudební historie.

 

Kevin Churko říká: “Uvědomuji si, proč Papa Roach i nadále dominují hudebnímu průmyslu a radiovým vlnám. Nikdy jsem nepracoval s tak soustředěnou kapelou. Papa Roach jsou opravdovou kapelou, jejíž členové přinášejí své nápady k diskusi. Ve studiu jsou pořád všichni. Na desce jsou nové zvuky i nápady, ale kouzlo starých Papa Roach je tam.”

 

Papa Roach se proslavili výbušnými a elektrizujícími koncerty a kritika je považuje za jednu z nejlepších koncertních kapel vůbec. V roce 2013 vystoupili na mnoha festivalech v Evropě – britském Download Festivalu, německých Rock Am Ring a Rock Im Park a dalších v Británii, Polsku a Rusku, pro letošek jsou mimo jiné mezi headlinery britských festivalů v Readingu a Leedsu a dále festivalu v Belgii a v Mexiku. Papa Roach ale budou v létě k vidění i v Praze, a to 19.srpna od 20 hodin v Lucerna Music Baru.

 

Videoklip k singlu Silence Is The Enemy můžete zhlédnout zde:

 

 

Vstupenky za 720,- Kč + poplatky budou k zakoupení od pátku 16.května v sítích Eventim, Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream a na webu ww.musicbar.cz. V pokladně LMB bez poplatku. Na místě v den koncertu za 900,- Kč.

 

Více info:

 

www.paparoach.com

www.facebook.com/paparoach

www.musicbar.cz

www.facebook.com/lucernamusicbar

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion


Komentáře