Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

Po třech letech u nás vystoupí známý Harlem Gospel Choir

/ Houser.cz, 06.11.2013

Atmosféru amerického gospelu si budou moci opět vychutnat posluchači v České republice na začátku letošního prosince a to hned na pěti koncertech.

 

Teplice, Kladno, Zlín a Prahu dokonce dvakrát, navštíví tento černošský gospelový soubor s novým programem nazvaným Harlem Gospel Choir Sings Stevie Wonder.

 

Soubor vznikl před šestadvaceti lety a od té doby se svými turné projezdil téměř celý svět. Jádro celého souboru dnes představují nejlepší zpěváci a hudebníci z černých kostelů v Harlemu a New Yorku. Nakažlivá energie, bohaté harmonie, dynamický zvuk a nespoutaná radost doprovází každé jejich vystoupení a nechává v duších posluchačů nesmazatelný dojem. I proto s nimi spolupracují takové hvězdy jako je Bono Vox, Sinead Ó´ Connor, Duran Duran nebo Gorillaz.

 

Hlavním posláním souboru zůstává rozdávat radost, víru a lásku skrze svou hudbu ve všech zemích, kde vystupují.  Z části výtěžku koncertů pravidelně financují charitativní programy pro děti.

 

Harlem Gospel Choir k nám přijede v rámci svého turné z USA a po koncertech v České republice bude pokračovat na Slovensko, kde vystoupí 14. prosince.

 

TERMÍNY HARLEM GOSPEL CHOIR V ČR a SR:

10.12.    Teplice, Krušnohorské divadlo

11.12.    Kladno, DK Kladno

12.12.    Praha, Divadlo Broadway (dva koncerty)

13.12.    Zlín, Městské divadlo

14.12.    Bratislava, Slovenská filharmonie


Komentáře