Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

Premiéra dokumentárního filmu o festivalu Mighty Sounds

/ Houser.cz, 25.06.2014

Festival Mighty Sounds připravil překvapení k desátým narozeninám. Už tento týden, ve středu 25. června, bude mít premiéru dokumentární film „Rock’n’roll for life“ o uplynulých deseti letech s Mighty Sounds.


Dokumentární film v režii Lucie Klímové představí festival nejen prostřednictvím hudby, která akci odlišuje od ostatních hudebních přehlídek u nás. Pozornost je ve filmu upřena na jednotlivce, kteří Mighty Sounds připravují, na jejich životní styl a na subkultury, které jsou už po deset let s touto žánrovou akcí neodmyslitelně spjaty. Během třiceti minut film představí několik osobností ze zákulisí festivalu spolu se záběry z minulých ročníků a utvoří tak obrázek o tom, co festival pro českou hudební scénu znamená. Dokumentární film není určen jen fanouškům, ale také lidem, kteří se s Mighty Sounds v minulosti nesetkali.


Premiéra filmu Rock’n’roll for life proběhne ve středu 25. června ve 21:30 v prostoru Containall na pražské Kampě. Stane se tak dva týdny před startem desátého ročníku festivalu, který se uskuteční 11. – 13. července na letišti Čápův dvůr v Táboře. Vstupenky na festival, kompletní program i veškeré další informace o festivalu i o dokumentárním filmu lze nalézt na www.mightysounds.cz .

 

Premiéra dokumentárního filmu Rock’n’roll for life
+ DJ Mighty
středa 25. června 2014
Praha, Containall (Cihelná 4)
start: 19:30
start promítání: 21:30
vstup zdarma


Komentáře