Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

Restaurace Jet - Babička, která jde s dobou

/ Houser.cz, 09.03.2012

Patříte-li mezi příznivce klasické české kuchyně, přijdete si rozhodně na své ve známém smíchovském baru JET , v jehož prostorách nově vznikl restaurant s přiléhavým názvem Babička. A téměř jako u babičky se tady také budete cítit. Kde jinde byste ochutnali tradiční kuchařské umění inspirované staročeskými recepty M. D. Rettigové?


Byli byste na omylu, pokud byste od tohoto podniku čekali pouze nostalgické vzpomínání na staré časy. Do jeho konceptu se totiž výrazně promítá dynamika 21. století. Designově vytříbený interiér restaurace přímo navazuje na progresivní styl baru JET . V neméně moderním a stylovém duchu se nese také samotná příprava a servírování jídel. Tato restaurace prezentuje tradiční českou kuchyni prostřednictvím nejnovějších gastronomických trendů a tímto přístupem je zcela unikátní.


Babička zkrátka odhodila image dob dávno minulých a vzala na sebe moderní podobu. I tak vás ale bude láskyplně rozmazlovat. V jídelním lístku najdete pestrou paletu pokrmů, jejichž kvalita je zaručena celoročním přístupem k nejlepším surovinám díky spolupráci s předními českými dodavateli. Ke slovu však přicházejí také speciality zahraničních dodavatelů.

 

Mezi předkrmy se oblibě těší domácí tatarák nebo paštika z kuřecích jater. Čest tradici pak dělá pravá svíčková na smetaně, kulajda, vývar z divokých hub, kančí kýta, domácí halušky nebo výtečné knedlíky. Preferujete-li lehčí variantu, sáhněte po barovém menu sestávajícím z polévek, salátů nebo sendvičů.
Babička vás o nic neochudí ani v případě, že upřednostňujete speciality mezinárodní kuchyně. Restaurace navíc denně připravuje delikátní obědové menu, které vám uprostřed pracovního dne dodá elán i energii. Vybírat můžete ze tří různých variant za cenu 110 Kč.

 

Nápojový lístek baru JET poskytuje hostům téměř neomezené možnosti výběru. Po výtečné večeři se nechte zlákat exotickým koktejlem nebo skleničkou kvalitní whisky. Uprostřed pracovního dne návštěvníci jistě ocení širokou paletu nealkoholických nápojů. Restaurace nezapomíná ani na milovníky kvalitního vína. K ničím nerušeným degustacím nejlépe poslouží privátní koutek.


Babička je unikátním podnikem v centru Prahy, kde se tradice setkává s modernou a vytváří jedinečnou atmosféru. Managementu restaurace se podařilo citlivým způsobem uchopit klasickou českou kuchyni a prezentovat ji jako nadčasový koncept odpovídající aktuálním trendům a nárokům současnosti.

 

Prostorný stylový interiér a spojení s barem JET , který si za osm let své existence na pražské scéně vydobyl skvělou reputaci, dělá z restaurantu Babička ideální místo pro volný večer. Díky živé atmosféře se podnik výborně hodí také pro firemní akce nebo tiskové konference, s jejichž organizací vám ochotně vypomůže management restaurace. Ať už sem zavítáte soukromě – třeba na nedělní oběd – nebo vás přivedou pracovní povinnosti, vždy si vychutnáte mimořádnou kombinaci výtečného jídla a skvělého pití. Užijte si babiččinu kuchyni v srdci velkoměsta!

 

Restaurant Jet – Babička
Radlická 3185/1C, Praha 5


Komentáře