Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

RYCHLÁ SOUTĚŽ: Vyhrajte 8 lístků na KHL!

/ Houser.cz, 06.03.2014

V pátek a sobotu proběhnou první zápasy play-off KHL, HC Lev Praha začíná doma proti Medveščaku Záhřeb!

 

Pokud chcete hrát o osm lístků na tato utkání, stačí odpovědět na jednoduchou otázku:

 

Kdo z týmu HC Lev byl v českém dresu na OH v Soči?

 

Výhra:

2x2 lístky na páteční utkání

2x2 lístky na sobotní utkání

 

Odpovědi s preferovaným datem případné výhry posílejte na adresu redakce@houser.cz do pátku 7. února do 14. hodiny. Výherce poté uvědomíme e-mailem, na webu a na Facebooku.

 

Výherci soutěže:

Dan Pátek - 2x lístek na pátek
Michal Šroubek - 2x lístek na pátek
Jindřich Husička - 2x lístek na sobotu
Petr Urbášek - 2x lístek na sobotu

GRATULUJEME!

 

 

Společná myšlenka hokejistů HC Lev pro play-off: Bojuj až do konce!

 

Play-off je speciální čas, kdy hokejové týmy po celém světě přichází s různými rituály. Někdo nechává růst vousy, druhý si barví hlavu. A na vyřazovací boje se připravovali i hráči Lva Praha.


Během soustředění ve švýcarském Lucernu, kde byli Pražané během olympijské pauzy, svolal jeden z lídrů týmu, obránce Ondřej Němec, speciální týmovou poradu. Před jedním z tréninků se v kabině sešli všichni hráči s členy realizačního týmu a společně vybírali z klubových sloganů pro sezonu 2013/2014 jedno společné heslo, které plně vyjádří jejich odhodlání v play-off. Nakonec bylo téměř jednohlasně vybráno „Fight till the end!“ neboli „Bojuj až do konce!“ S radostí celou poradu sledoval hlavní kouč Kari Jalonen: „Je skvělé, že se tým takto sejde a hráči si vybírají společné heslo pro play-off. Právě to, že rozhodují samotní hráči, považuju za úplně nejdůležitější,“ řekl vládce lví střídačky.

Hráči si se sloganem nechali vyrobit pro play-off speciální trička, přičemž hlavní designer byl Michal Řepík. Slogan „Fight till the end!“ se odráží i v kampani klubu pro play-off 2014 a vidět ho tak můžete již nyní v ulicích Prahy.

Prahu čeká hokejový svátek a Lev má oproti loňsku vyšší ambice. Ostatně se není co divit, třetí příčka v Západní konferenci po základní části budiž jasnou vizitkou soupeřům.


Komentáře