Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

Schoolboy Q rozhoupe pražskou Roxy již tuto středu!

/ Houser.cz, 12.05.2014

Americký rapper ScHoolboy Q vystoupí v klubu Roxy již ve středu 14. května. Souputníkovi Kendricka Lamara z labelu Top Dawg Entertainment na turné předskakuje další labelový kolega Isaiah Rashad společně s losangeleskou hiphopovou sympaťačkou René Brown. Na svojí vůbec první pražskou show přiveze Schoolboy Q skladby z nejnovějšího alba “Oxymoron”, které vyšlo letos v únoru. Vstupenky se ještě stále dají sehnat v síti Ticketpro či na Facebooku Fource Entertainment.



ScHoolboy Q se v nedávném interview vyjádřil hned k několika zásadním tématům, které provází celou jeho kariéru. “Moje jméno, ScHoolboy, jsem si vybral, protože jsem měl vždycky dobrý známky, ale taky kvůli jednomu týpkovi z našeho hoodu, co se jmenoval Schoolboy a byl to pasák”. Stejně tak se Q pustil do gangsta rapu jako takového: “V roce 2013 gangsta rap nemá jméno, protože už není žádný opravdový “gangsta rap”. Tohle je můj názor na gangsta rap.”



Stále slavnější rapper, jehož vlastní jméno zní Quincy Hanley, přiznává, že ho jeho současný život poněkud nudí. Není se čemu divit - v minulosti to jako drogový dealer asi neměl příliš lehké. O to větší důraz teď dává do svých rapů a na rozdíl od kolegů si nechává záležet na promyšlenosti jednotlivých tracků.



Rapperovi z Los Angeles větší mnohá hip-hopová média předpovídají hvězdnou budoucnost - už teď se jeho sláva začíná pomalu dotýkat výšek stále ještě komerčně úspěšnějšího Kendricka Lamara. Nepřekvapí, že o vstupenky na pražský koncert ScHoolboye Q je obrovský zájem, pořadatelé proto doporučují neváhat a zakoupit v předprodeji. Posledních pár desítek vstupenek zbývá na Ticketpru či Facebooku Fource Entertainment za cenu 445,- + plus poplatky.

 

Pozor! K této akci je možné zakoupit VIP Upgrade skrze stránky Schoolboy Q. VIP obsahuje setkání se Schoolboyem, obdržení tour-trička, podepsaného CD a speciálního M&G laminátu! VIP Upgrade není vstupenka! Více info na http://www.schoolboyq.com/tour



FB event: https://www.facebook.com/events/1400550740204612/



Oficiální videa:
ScHoolboy Q ft. Kendrick Lamar - Collard Greens https://www.youtube.com/watch?v=_L2vJEb6lVE
ScHoolboy Q - Man of the Year https://www.youtube.com/watch?v=rEMsjeq43_U
ScHoolboy Q - There He Go https://www.youtube.com/watch?v=KnnYiW5dnhQ


Komentáře