Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

Stromboli aplaudovala ve stoje zaplněná O2 arena

/ Houser.cz, 06.01.2015

Skupina Stromboli, která se spolu sešla na pódiu po dlouhých šestnácti letech, převedla včera večer velkou parádu. Nadchla téměř deset tisíc fanoušků.

 

Během dvouapůlhodinového vystoupení zahráli Stromboli průřez veškerou svojí tvorbou a ochutnávku z čerstvé albové novinky Fiat Lux. Pavlíčkovy kytary zpívaly, lkaly, řezaly, úpěly a hladily. Ve spojení s dokonalým projevem výjimečné zpěvačky Báry Basikové a bravurními výkony Klaudia Kryšpína, Venduly Kašpárkové a Jiřího Veselého uchvátily publikum tak, že aplaudovalo ve stoje. Zasloužené ovace provázely i skladby, ve kterých Stromboli doplnili Roman Dragoun a Vladimír Guma Kulhánek. Podáním proslulého songu Ó hory, ó hory zazářil Vilém Čok. To celé pak dokonale podtrhla nápaditá scéna, světelná výprava a působivé projekce.

 

Finále legendární skupina korunovala největšími hity Villa Ada, Veliké Lalulá a Košilela. Samotný závěr ovšem patřil křtu nového alba Fiat Lux. Kmotry se stali Vilém Čok, Roman Dragoun a Vladimír Guma Kulhánek. Po něm Stromboli zakončili svoji velkou jízdu symbolicky - poslední skladbou z novinkového alba s příznačným názvem Post Scriptum.

 

Zde se můžete podívat na klip k písni Post Scriptum (režie Michal Baumbruck): https://www.youtube.com/results?search_query=stromboli+post+scriptum+klip

 

Nové album Stromboli "Fiat Lux" dostupné na:
iTunes: https://itunes.apple.com/cz/album/fia...
Google Play store: https://play.google.com/store/music/a...
Google Play stream: https://play.google.com/music/m/Baz6l...
Spotify: http://open.spotify.com/album/5krvUSK...
Deezer: http://www.deezer.com/album/9146367

 

Foto: Bestsport Arena, a.s.


Komentáře