Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

The 1975 to brzy rozjedou v Rock Café

/ Houser.cz, 31.10.2013

Britská indie-rocková formace The 1975 právě vyrazila na celosvětové turné. Tato šňůra čítá bezmála neuvěřitelných 80 koncertů! Jedním z míst, kde se kapela zastaví, je samozřejmě i Praha. Koncert The 1975 v Praze se odehraje 27. listopadu v Rock Café.

 

The 1975 vydali začátkem září debutové album pojmenované jednoduše The 1975. Na toto album připravovali své fanoušky postupným dávkováním své hudby na svých čtyřech EP, které debutu předcházely. Album se okamžitě vyšplhalo na první příčku hudebních žebříčků ve Velké Británii. V USA a dalších státech světa je mezi prvními deseti. Čeští fanoušci kapelu určitě znají díky hitům Chocolate, Sex nebo The City.

 

The 1975 přijedou do Prahy vystoupit již podruhé. Jejich první návštěva proběhla, když předskakovali na koncertě Two Door Cinema Club. Na této show předvedli ukázkový výkon. A to i přesto, že byli omezeni svou povinností otevřít večer a nevyčnívat. Listopadový koncert bude pouze a jenom o nich. Písně The 1975 jsou chytlavé pop-rockové pecky, které nenechají jediného diváka v klidu, takže se mají fanoušci stoprocentně na co těšit.

 

Britská část celosvětového turné, která je na řadě až v roce 2014 je už nyní kompletně vyprodaná. I fanoušci v ostatních státech se o vstupenky perou. Pojistěte si tedy své místo co nejdříve.

 


Komentáře