Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

Trio Daughter již míří do Prahy

/ Houser.cz, 20.10.2013

Londýnské trio Daughter se představí v Praze již za necelý měsíc. Předskočí dánská písničkářka Broken Twin. Jak Daughter, tak i Broken Twin publikum svými melancholickými tóny doslova unesou. Unikátní hudební kombinace je v Praze k vidění již 12. listopadu v klubu Rock Café.


Kapela Daughter vydala začátkem tohoto roku své debutové album If You Leave. Toto album sklízí pozitivní ohlasy po celém světě. Uskupení má za sebou velice úspěšné turné po Spojených státech. Nyní na chvíli těší svou přítomností rodnou Británii a pak už vyráží na dlouho očekávané evropské turné. Jeho součástí je samozřejmě i Praha!

Předskokanem hlavní hvězdy večera Daughter bude mladičká Dánka Majke Voss Romme (24), kterou fanoušci znají spíše pod jejím uměleckým jménem Broken Twin. Majke je talentovaná vypravěčka s magickým hlasem. S neuvěřitelnou lehkostí vytváří hudbu, která nenechá jediného diváka bez emocí. Naživo vystupuje Majke s houslistou Nilsem Gröndahlem.

Pro milovníky originální hudby plné emocí je koncert Daughter a Broken Twin přesně tím, o co by neměli přijít. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro nebo na facebookových stránkách pořadatele. Cena vstupenek je 415 Kč + poplatky.


Komentáře