Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

Zažijte adrenalin v Praze

/ Houser.cz, 04.05.2014

Zážitky v hlavním městě

Jste z Prahy a rádi byste zažili něco neobyčejného v blízkosti vašeho bydliště? Hledáte výjimečný dárek pro Pražáka nebo naopak pro někoho, kdo by se do Prahy rád vydal na výlet? Jste na správném místě. Máme pro vás ty nejoblíbenější zážitky v hlavním městě, vyberte si ten pravý pro vás.

 

Adrenalinové zážitky v Praze

Hledáte-li akci a dobrodružství, vyberte si některý z adrenalinových zážitků, které nabízíme v Praze a okolí. Můžete se proletět na vznášedle, naučit se střílet z různých zbraní, vyzkoušet si pilotování malého letadla nebo řídit offroadový vůz Hummer. Mezi nejoblíbenější adrenalinové zážitky poslední doby patří flyboarding, který si můžete vyzkoušet ve Vraném nad Vltavou a letecké trenažéry Boeingu 737 a stíhačky F16 na Praze 5.

 

Luxusní zážitky v Praze

Skvělým dárkem pro Vaše přespolní příbuzné a známé jsou dárkové poukazy na zážitkové pobyty v Praze. Stověžaté město po setmění by měl alespoň jednou vidět a zažít každý Čech. Dopřejte svým blízkým trochu luxusu a pozvěte je na romantický či wellness víkend do Prahy. Nebo si zahrajte na turisty a kupte si víkendový pobyt v Praze sami pro sebe, alespoň ušetříte za cestování a přitom si užijete nádherný bezstarostný víkend plný odpočinku. Dopřát si můžete i opravdu luxusní pobyt v Martinickém paláci.


Komentáře