Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

Živá punková legenda Stiff Little Fingers poprvé přijede i k nám

/ Houser.cz, 29.05.2014

Stiff Little Fingers je severoirská punková legenda, která má na svědomí pecky jako Suspect Device nebo Gotta Gettaway. Byla založená v Belfastu v roce 1977 na základech skupiny Highway Star. Vedle kapel jako Clash, Sex Pistols, The Jam, Buzzcocks, Undertones, Sham 69, Stranglers a podobně, byli Stiff Little Fingers v popředí celého punkového hnutí. Skupině pomohl i rozhlasový DJ John Peel, který hodně hrál jejich 1. singl.

 

Kapela během let prodělala spoustu změn v sestavě a v osmdesátých letech dokonce několikaletou přestávku. Letos ale Stiff Little Fingers nahráli další studiové album s názvem No Going Back!, na které se jim složili fanoušci na Pledgemusic.com. Album je k dispozici na iTunes a Amazonu a kapela s ním vůbec poprvé dorazí také do Prahy, kdy 15.listopadu vystoupí od 19.hodin v Lucerna Music Baru.

 

Vstupenky za 350,- Kč + poplatky jsou k zakoupení v sítích Eventim, Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal, dále na webech goout.cz a musicbar.cz. V pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku.

 

Více info na:

www.slf.com
www.facebook.com/stifflittlefingers
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion


Komentáře