Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

Grilování na terasách restaurace Il Giardino

/ Jana Svobodová, 03.06.2010

Grilování je činnost spojená především s létem, dovolenou a příjemnou společností. Proč si však nevychutnat tyto přívětivé chvilky i po skončení náročného pracovního dne?

 

Navíc klidně v centru Prahy! Il Giardino Restaurant splňuje všechna kritéria, samozřejmě za počasí neručí, avšak pokud se zrovna nevydaří, můžete se přesunout do vnitřních prostor restaurace, která svým laděním zapadá do italského stylu.

 

Úžasným výhledem, klidem a celkovou atmosférou si budete připadat spíše jako v lázeňském městě a zapomenete, že jste přitom stále v epicentru hlavního města.


Grilování čerstvých a domácích specialit se koná každý den od 18.00 do 23.00 hodin na terase restaurace Il Giardino v horní budově hotelu Mövenpick.

 

Z pestré nabídky si můžete sestavit večeři o několika chodech: začít je možno s předkrmem, buď využijete Antipasti, které si každý sestaví dle chuti z nabídky místního bufetu nebo si vyberete přímo z jídelního lístku (doporučuji Tatarák Emiliana z hovězí svíčkové s pikantní marinádou, černými olivami a sušenými rajčaty, podávaný s křupavým toastem). Dále můžete pokračovat polévkou, k výběru jsou tři druhy, a pak už rovnou přejít k nabídce grilovaných pokrmů.

 

Gril skýtá kromě hovězích Rib-Eye steaků, jehněčích kotlet, marinovaných vepřových žeber či steaků z tuňáka a mečouna i speciality jako je picanha (uleželá hovězí špička). Za pozornost určitě stojí pravidelné čtvrtkové jihoamerické Churrasco s nefalšovanou atmosférou Jižní Ameriky, programem a živou hudbou. Kromě grilovaných lahůdek lze ochutnat také tradiční přílohy jako pečený brambor, rýži, fazole, molho campanha, farofa a mnoho dalších.

 

Samozřejmě nechybí ani značný sortiment ušlechtilých vín. Na celkové spokojenosti se podílí i sympatická a pohotová obsluha, stejně jako živý hudební doprovod.

 

Restaurace Il Giardino

Mövenpick Hotel Prague, Mozartova 1, Praha 5


Komentáře