Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

Il Giardino Restaurant

/ Klára S. Libertova, 06.05.2010

Il Giardino Restaurant je situován na vrcholu kopce Mrázovka, na který vás z hlavní budovy hotelu Mövenpick vyveze lanovka: před vámi se tak při pozvolném stoupání otevře panoramatický výhled na celou Prahu.


Zvláště v tuto dobu je Il Giardino místem, které díky své sympatické atmosféře a dobře situované lokalitě nemá konkurenci. Restaurace, zaměřená především na lehkou středomořskou kuchyni, svým vzezřením a laděním do modravých barev evokuje svěží dojem přímořských států. Od května tu navíc probíhá grilování na terase, čímž se ještě více umocňuje pocit času tráveného na dovolené.

 

Vždy jednu vybranou neděli v měsíci mezi 11.30 a 15.00 hodinou se tu koná tematický brunch, jenž zahrnuje opulentní buffet: na přivítanou dostanete sekt a můžete si dát jakýkoliv nealkoholický nápoj, čaj či kávu, pivo a samozřejmě si i vybrat z několika druhů vynikajících vín. Brunch je ještě doplněn speciálním programem, který se váže vždy k danému tématu (např.ukázka jódlování nebo vábení jelenů, živá hudba, přítomnost věštkyně či karikaturisty).

 

Přijít můžete i se svými ratolestmi, neboť hotel Mövenpick si zakládá na tom, aby se tu dobře cítili i ti nejmenší (naleznete tu plně vybavený dětský koutek). Navíc pro děti do šesti let je nedělní brunch zdarma, pro ty starší - od 7 do 12 let za poloviční cenu. Heslo restaurace zní: Vaříme jen z těch nejčerstvějších a nejkvalitnějších surovin! A nutno říci, že svému mottu restaurace dostojí, neboť zde bezpochyby zažijete neobyčejný kulinářský zážitek. Do Il Giardina můžete zajít na obchodní oběd či romantickou večeři ve dvou, můžete tu ale i zorganizovat firemní večírek nebo zde strávit příjemné chvilky s rodinou.


Pokud tedy do této zahrady rozmanitých chutí a vůní zavítáte, určitě nebudete litovat a možná zde zažijete jeden z neopakovatelných chuťových zážitků, na který budete dlouho vzpomínat.


Komentáře