Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

Restaurace Hlubina

/ Mariana Zilynská, 29.07.2010

Nedaleko vytížené andělské křižovatky najdete Hlubinu, do níž se můžete s chutí a zvídavostí potápět.


Šikovně řešené členění prostoru umožňuje pojmutí velkého množství „akvanautů“ a zároveň zajišťuje, že nehrozí nepříjemnosti plynoucí z toho, že by si početní hosté navzájem překáželi.

 

Restauraci lze dát za pravdu, že je podnikem, v němž se snadno ztratíte i naleznete. V originálně projektovaném interiéru se totiž na různých hloubkových úrovních skrývá několikero palub, vesměs v příjemném světlém dubovém provedení. Přestože už od generální renovace uplynulo dost let, prostředí je stále uchováváno ve vzhledném, čistém stavu.

 

Co se týče nacházení, je nasnadě, že zaručený zdroj objevitelských úspěchů představuje jídelní lístek. Nedá se mu sice přisuzovat nějaká obzvláštní vynalézavost, nicméně pokrmy jsou realizovány s nezbytným fundovaným grifem. Pokud se chystáte uspořádat akci libovolného druhu pro větší kolektiv labužníků – masožravců (anebo se ho účastnit), lze jedině doporučit zdejší několikakilovou nadívanou krůtičku, jež se skutečně vyznačuje lahodností, jak menu přislibuje.

 

Také ostatní produkty s krůtím masem či lososový steak s koprovo-smetanovou omáčkou stojí za vyzkoušení. Stálicí je nezvětrávající tankové plzeňské pivo. Jen s posádkou to chodí podobně jako s loteriemi a počasím, nedá se na ni plně spolehnout, nezbývá než doufat. Ať už je ovšem váš ponor, důvěra a odvaha jakákoli a zakotvíte na kterékoli ze čtvera vertikálních hladin, tahle restaurace má jak vybíravým, tak „konzervativním“ návštěvníkům co nabídnout.

 

Restaurace Hlubina

Lidická 37, Praha 5


Komentáře