Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

TripleCaféBar - Od snídaně po večírek!

/ Markéta Maříková, 24.02.2011

Malý, ale útulný café bar s příjemným personálem. To je nově otevřený TripleCaféBar na začátku Vinohradské třídy, jen pár kroků od stanice metra Muzeum.


TripleCaféBar je pohodovou oázou v centru Prahy, kam můžete zavítat na snídani i na večerní mejdan. Ve všední dny je totiž otevřeno už od osmi hodin ráno. Jakmile otevřete dveře, přivítá vás vůně značkové italské kávy Lavazza. Šálek tu přijde na 35 korun. Že pospícháte do práce? Žádný problém. V TripleCaféBaru vám připraví jakýkoliv druh kávy nebo čaje do originálního kelímku. S sebou vám zabalí i bagety, panini, sendviče nebo něco sladkého.

 

Á propos – čerstvé drobnosti do žaludku tu mají opravdu výborné. Například domácí tiramisu vás přijde na 49 korun. Ostatně cenu tu vůbec nejsou nijak závratné. Rozlévané Prosecco za 32 korun, panáky rumu a whisky od 55 korun nebo koktejly od 92 korun vám rozhodně neudělají bouři v peněžence. Pokud tedy budete mít cestu kolem, určitě se tu na chvíli zastavte a vyzkoušejte místní Triple coctail! Super osvěžující nápoj jak pro dámy, tak pro pány.


Nekuřáci, zbystřete!
Pro někoho může být drobnou nevýhodou fakt, že TripleCaféBar je kuřácký podnik. Nenajdete tu stavebně oddělené prostory ani jiné »vyfikundace«. Na druhou stranu – zatím nikdy se tu nesešlo tolik kuřáků najednou, aby tu nekuřák nemohl v klidu posedět. Obsluha, mimochodem velmi pozorná, na to ostatně hodně dbá. A další nevýhoda? Pokud si TripleCaféBar zamilujete, v neděli budete mít absťák – je totiž zavřeno...

 

TripleCaféBar

Vinohradská 6/343, Praha 2


Komentáře