Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

Kam za hudbou tento týden? Přinášíme vám 3 tipy

/ Martin "Element" Kovalčík, 04.03.2014

VEC + MODRÉ HORY (SK)

Hip hop
Lucerna music bar, Vodičkova 36, Praha 1
Středa 5. 3. od 20 hodin

„Slovenský hip hop“, to byl vždycky pojem. Něco, co je od nás tak daleko a tak blízko. Jen kousek na východ, ale často úplně jinak. Jak občas těžko uchopitelné téma. S chameleonským zaujetím se měnící a vyvíjející, životem pulzující monstrum. Jestli tohohle měňavce někdo charakterizoval nejlépe, nejlidštěji a místnímu posluchači jaksi nejblíž, tak to byl Vec a Modré Hory – tedy Bene aka Peťo Tázok a Lyrik. Není náhodou, že zrovna tihle páni se potkají na jednom kulatém pódiu Lucerny music baru. Pozvedni číši s Borovičkou - nad Lucernou sa blýská a hromy divo bijú!

 

 

 

TANTRUM DESIRE (UK)

Drum and bass
Roxy, Dlouhá 33, Praha 1
Pátek 7. 3. od 20.30 hodin

Legendy drum and bassové scény se vrací do České republiky, aby rozdrtily pražskou Roxy! Tantrum Desire přivezou nejen jejich nestárnoucí hity jako je „Reach“, „Take You Higher“ či „Body Shot“, které  roztancovávají tisícové davy po celé planetě, ale těšit se můžete i na zbrusu nové pecky, které vyšly na Technique Recordings. Kromě britských řezníků se v Roxy představí i výtečný domácí support.

 

 

 

U-PRAG na 2. KOLE ROCK POINT ČESKÉHO POHÁRU V BOULDERINGU

electronica-alternative
Palác Akropolis, Kubelíkova 1548/27, Praha 3
Sobota 8. 3., závod od 15 hodin, koncert od 20 hodin

Sobotní odpoledne na Žižkově bude zasvěceno boulderingu. Letošní druhý závod Rock Point českého poháru bude zároveň i nominačním závodem na SP. Ve finále se poleze systémem on-sight na čtyřech bouldrech. Po vyhlášení proběhne koncert skupiny U-Prag, jež je zavedenou součástí české elektro-instrumentální taneční scény, kde působí od podzimu 2002.

 


Komentáře