Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

TIBET ŽIJE - Květy, Čokovoko, Debbi Love v Rock Café

/ Martin "Element" Kovalčík, 03.03.2014

Benefiční koncert

Rock Café, Národní třída 20, Praha 1 

Středa 5. března od 19.30 hodin

 

Osmý ročník koncertu nese podtitul Tibetština žije, Tibet s ní taky. Kromě koncertu kapel Květy, Čokovoko a Debbi Love se můžete těšit i na Smilebox, ochutnávku tibetských dobrot a performerku Bio Mashu, která bude celým večerem provázet.

 

Čokovoko se v Praze jen tak zase neobjeví, nepropásněte tak šanci vidět toto svérázné dívčí duo z Brna naživo. Skupina Debbi Love zase představí publiku exotického hosta - erudovaného tibetského hudebníka a operního pěvce Tenzina Tsedupa! Kapela Květy vydala poslední desku v roce 2012, uvidíme, zda si pro středeční koncert přichystala také nějaké novinky.

 

Svojí účastí podpoříte unikátní projekt spolku Lungta, který je zaměřený na překlad výukových videí Khan Academy do tibetštiny. Cílem projektu je poskytnout tibetským studentům přístup k široké škále západního vzdělání v jejich mateřském jazyce, stejně tak i zprostředkovat šíření tibetštiny jako vzdělávacího jazyka i jazyka moderních médií.

 

Přijďte podpořit dobrou věc, poslechnout si zajímavou muziku, ochutnat netradiční jídlo a pobýt s lidmi, kterým stále není jedno, co se děje v okolním světě.


Komentáře