Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

Koncerty tohoto týdne, které stojí za to!

/ Martin Kovalčík, 11.02.2014

OMAR PERRY (JAM) + MEDIAL BANANA (SK)
reggae, dub
Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1
Čtvrtek 13. února 2014, 20:00


A Lucerna ještě jednou. Pravidelně v únoru oslavuje hudební svět narozeniny krále reggae Boba Marleyho, který bez debat ovlivnil i mnoho dalších hudebních žánrů. Letos u oslav nebude chybět ani Česká republika. Klub Lucerna Music Bar připravuje na 13. února velký vzpomínkový koncert, na kterém vystoupí mimo jiné Omar Perry, syn elektronického šamana a jednoho ze zásadních průkopníků dubu Lee „Scratch“ Perryho, který byl naprosto zásadním producentem i pro Boba Marleyho!

 

PIPES AND PINTS (CZ)
punk
Roxy, Dlouhá 33, Praha 1
Sobota 15. února 2014, 20:00


Začíná vám scházet vaše oblíbená dávka punkové divočiny, rockové energie a hardcoreové agresivity v kombinaci s nezaměnitelným zvukem dud? Pak pro vás máme dobré zprávy! Kapela Pipes and Pints, pro níž je charakteristická kombinace výše zmíněného doplněná nakažlivou energií, se po úspěších na zahraničních i tuzemských festivalech chystá do klubů! V Praze se můžou fanoušci těšit na sobotu 15.2., kdy se to Pipes nad Pints chystají rozbalit v klubu Roxy Praha.
Jako support se představí pražská punk-rock'n'rollová parta Queens of Everything, která na pódiu rozhodně energii šetřit nebude a skvěle tak doplní divokost povalentýnského večírku.


Komentáře