Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

Přehled koncertů tohoto týdne je zde

/ Martin Kovalčík, 18.02.2014

KAPITÁN DEMO (CZ)
alternativ/parodic music
Palác Akropolis, Kubelíkova 27, Praha 3
Pátek 21. února 2014, 19:30

 

Kapitán Demo – to je kapitola sama pro sebe. Po vydařeném debutu Demolice, kterého se prodalo neuvěřitelných 15 tisíc kusů v Čechách i na Moravě, se šéf hudebního podsvětí vrací do Akropole. Kromě starých pecek nám nechá nakouknout do kuchyně, kde se už vaří materiál na druhou desku, která ponese název Národní bohatství. Dema doprovodí Mutanti hledají východisko.

 

PSYKOVSKY (RUS)
psytrance
Storm klub, Tachovské náměstí 7, Praha 3
Sobota 22. února 2014, 20 h

 

Tuto sobotu se do Prahy chystá legenda psytrancové scény ruský producent Psykovsky: V nově otevřeném klubu Storm vystoupí v 3 hodinovém setu, aby nám ukázal, proč je jedním z nejuznávanějších producentů na scéně. Matadora ruské školy doplní v lineupu Tripko & Smokey Quartz ze Slovenska a výběr toho nejlepšího z českého psytrancu. Připraven bude i chilloutový koutek, chybět nebudou ani psychedelické UV dekorace od Quen Di, WizArts, Shivadeco a Alice in Fluoroland. Projekce se zhostí ostřílení foton killers Perplex, SHQ, Piotr Serafin a Kashmir. Své smysly budete moci zbystřit v čajovně Yourtearoom.

 

ZNOUZECTNOST (CZ)
punk
Vagon, Národní 25, Praha 1
Středa 19. února 2014, 21 h

 

Kapela Znouzectnost se podle zákulisní šeptandy chystá po čase opět do studia, aby svým věrným nabídla další desku. Ta poslední vyšla v roce 2008, od té doby brázdila plzeňská punková legenda českou zemi, každoročně sehraje na sto koncertů. Jedním z nich bude i ten středeční ve Vagonu. Spolu se ZNC vystoupí Iggy Gott, jako tradičně se jedná o nekuřácký koncert.


Komentáře