Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

Zítra běžte do... Lucerny na Zimní Rock For Churchill!

/ Martin Kovalčík, 19.02.2014

ZIMNÍ ROCK FOR CHURCHILL – THE QEMISTS (UK), N.O.H.A. (CZ/USA/…)
Live band dnb/dubstep
Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1
Pondělí 20. února 2014, 19:00

 

Hudební festival Rock for Churchill, to není jen letní mejdan ve Vroutku.  V zimních měsících ho doprovází tradiční zimní klubová verze! Letos festival zavítá do Lucerna Music Baru, kde vystoupí britský elektronický uragán The Qemists a multižánrová N.O.H.A. Obě kapely jsou pověstné svými energickými koncerty, takže nás čeká i v únoru pořádné horko!


The Qemists mixují naživo tak našlápnutý koktejl drum & bassu, rocku a dubstepu, až se z toho hlava točí. Živé bubny, masivní samply, nabroušené kytary a dvojice rozjetých MCs, pro které je i to největší festivalové pódium malé. Po počátečních pokusech s rockovou muzikou přesedlali Qemists více na drum & bass, ale rockové vlivy v jejich tvorbě pevně zakořenily. Jejich energická show neušla pozornosti řady promotérů těch největších evropských festivalů.


N.O.H.A.(Noise of Human Art) je specifická stylově otevřeným mixem drum & bassu, world music, dub stepu a energií nabitých groovů. Na pódiu N.O.H.A. exceluje jako smršť vydávající ze sebe nakažlivou pozitivní energii. Od září 2013 je síla kapely ještě umocněna přítomností nové zpěvačky Kaia Brown z USA, která svým osobitým projevem dodává hudbě i živým vystoupením N.O.H.A. novou hudební i vizuální dimenzi.

 

 


Komentáře