Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

Friends: váš domácí obývák

/ Ondřej Nekola, 19.07.2011

Klub Friends v centru Prahy v Bartolomějské ulici funguje jako váš obývák. Alespoň to je základní filozofie tohoto podniku, kde probíhají jedny z nejlepších party v Praze.


Velkou devizou podniku jsou kromě výborné atmosféry také ceny. Ač se jedná o podnik v historické části, nemusíte se bát vysokých cen, ba co víc, můžete i snadno ušetřit, a to různými způsoby. A navíc nejen zde.


Buďte štamgasty
Chodíte do Friends rádi? Tak proč toho nevyužít a nepožádat o Friends štamgast slevovou kartu? Stačí si o ni kdykoli říct barmanovi a karta vám bude vydána na Friends Party, která se koná každý první pátek v měsíci. Dle útraty, která se stále načítá, můžete získat slevu až 30 %. Prostě čím víc konzumujete, tím větší slevu získáte. A to není vše. Slevovou kartu můžete využít i v nedaleké kavárně Érra Café v Konviktské ulici, kde vždy dostanete fixní slevu 15 %. Se slevovou kartou máte navíc na vybrané akce ve Friends buď vstup zdarma, nebo na ně opět získáte výraznou slevu.


Studenti a oslavenci, neplaťte tolik!
Jenže to se slevami není vše. Ve Friends mají 15% slevu všichni studenti, a pokud se zde rozhodnete uspořádat svou oslavu, ať už se jedná o narozeniny, svatební hostinu, promoci, prostě cokoli, dostanete na vaši útratu slevu 30 %. K dispozici zde mají i dva projektory a plátno. Váš scénář se zde navíc vynasnaží splnit do puntíku, připraví vám i catering. A i když se ve Friends otevírá každý den v 19 hodin, budete-li chtít začít se svou oslavou dříve, jednoduše dříve i otevřou. Záleží jen na vás.


A možná přijde i Drda a Černocká
Máte rádi muzikály a rádi byste se potkali se známou osobností? Pak byste ve Friends neměli chybět každý čtvrtý pátek v měsíci, kdy zde probíhají V. I. P. Nights, které jsou spojené s muzikály nebo nějakou známou osobností. Tento měsíc zde bude znít ABBA, v srpnu Boney M., v září zde vystoupí Zbyněk Drda ze Superstar a v říjnu do Friends přijde Petra Černocká, aby zde oslavila společně s vámi premiéru filmu Saxana a Lexikon kouzel.

 

Klub Friends
Bartolomějská 11, Praha 1


Komentáře