Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

Najíst se, napít se, za kulturou, pobavit se. Do NoD Café

/ Ondřej Nekola, 03.06.2011

Bar NoD Café v Experimentálním prostoru Roxy/NoD v Dlouhé ulici, hned vedle jednoho z nejznámějších klubů v Praze, není třeba dlouze představovat. Dnes platí, že se nejedná jen o noční podnik, ale i o denní bar, kde se můžete i dobře najíst. A co tedy v současné době zrekonstruované NoD Café nabízí?


Jednou z hlavních devíz je samozřejmě už samotný prostor. Roxy/NoD je kulturní a společenský prostor, hraje se zde divadlo, výstavy se mění každý měsíc. Po představení či po vernisáži tak logicky můžete pokračovat právě zde. Bar sem zapadá atmosférou i designem. Vydat se do prvního patra v Dlouhé 33 však můžete již mnohem dříve.


Snídaně
NoD Café otevírá již v 9 hodin ráno, abyste se zde mohli dobře a v klidu nasnídat. Vybrat si můžete hned ze tří snídaňových menu, a to až do půl dvanácté. Zakousnout se do croissantu při pohledu na Dlouhou ulici a okolí z prvního patra po ránu opravdu stojí za to. Každé menu (připravte se na velké porce) v sobě obsahuje samozřejmě vždy nápoj, buď teplý, nebo studený. Vybrat si zde můžete i z fair trade výrobků.


Na oběd až do večera
Kde jsou ty časy, kdy se do NoD Café chodilo jen na drinky. V současné době zde máte k dispozici každodenní polední bohaté menu. Nemusíte se ale strachovat, že by po druhé hodině již nic nezbylo, z menu, které se obvykle skládá z tří jídel a polévky, si můžete vybírat až do šesté hodiny večerní. Nejdražší menu vás přitom nevyjde dráž než na 125 korun a to včetně příloh a nápoje. Večery tu zde již tradičně patří zábavě, hudbě, pořádají se zde koncerty, hrají tu Dj´s. Nechybějí ani doprovodné akce, jako je například představení kouzelníků z Francie a mnoho dalších.


Společenské akce
Kavárna a přilehlé prostory se dají samozřejmě využít i pro pořádání různých společenských akcí během dne. Tiskové konference, workshopy, přednášky, to vše si zde můžete zařídit. Jméno a lokalita k tomu jen vybízejí. To pochopila již řada organizací a tak NoD Café v pořádání těchto eventů není žádným nováčkem.

 

NoD Café
Dlouhá 33, Praha 1


Komentáře