Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

Cut restaurant: Přes den výborné jídlo, večer skvělá párty

/ Soňa Kacerovská, 23.01.2012

Není to tak dávno, co mi kolega řekl o nové restauraci Cut, která se nachází na Kačerově. A protože pracuji na Budějovické, bylo jasné, že při první možné příležitosti tam zavítám, a sám jsem nakonec byl velmi mile překvapen.


Pro ty z vás, kteří oblast znají, se Cut nachází coby kamenem dohodil od stanice metra Kačerov a je tak dobře viditelný. První plus bylo především dostupné parkování. Můj šéf nesnese pozdní příchody, a tak jsem uvítal dostatek parkovacích míst přímo u restaurace. Na první pohled je vidět, že majitel dá na první dojem, proto okamžitě poznáte nový nátěr budovy. Uvnitř je restaurace dost prostorná, nábytek i styl je nenásilně moderní a čistý, prostě nikde ani smítko prachu. Interiér tím pádem má příjemně útulný nádech. Další výhodou rozhodně je, že Cut je uvnitř rozdělen na kuřáckou a nekuřáckou část, nemám totiž jako sportovec rád, když si odněkud odnáším zakouřené oblečení.


Tady funguje vzduchotechnika na výbornou. Také mě zaujal velký salonek, hezké místo například pro firemní oběd. Restaurace byla slušně zaplněná a po náhledu do jídelního lístku jsem pochopil proč. Odpolední menu, to byla tradiční česká jídla za dobré ceny. A kuchař se vyznamenal, jídlo bylo vynikající. Při odchodu jsem si všiml i nově otevřeného klubu ve spodním patře restaurace a rozhodl se, že ho o víkendu navštívím.

 

Music Club Zaragoza, jak se podnik nazývá, mě docela překvapil. I přesto, že v klubu byli hlavně zástupci té mladší generace, cítil jsem se tam příjemně. Jak jsem se dozvěděl od sympatického barmana, celý klub je nově otevřen teprve pár týdnů. Přísně se tvářící ochranka vás pustí dovnitř a je vidět, že v klubu to dnes opravdu žije. Je prostorný, ale také plný lehce osvětlených koutků, kam se se svým nápojem pohodlně schováte. Plný taneční parket, go-go tanečnice, drinky za super ceny i dobře hrající DJ, to všechno mě páteční večer zabavilo. V Zaragoze se mi velice líbilo a rozhodně jsem tam nebyl naposledy.


Komentáře