Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

Na co mezi svátky do divadla?

/ Veronika Nováková, 27.12.2013

Jen žádný sex prosím, jsme přece Britové! (Činohra)
Divadlo Na Fidlovačce, 31.12. od 14h
Bláznivá komedie o tom, co všechno se může stát, když zásilkový obchod pošle mladým manželům místo švédských skleniček erotické zboží. Divadlo Na Fidlovačce hraje i na Silvestra. Ve hře, kterou režíroval Tomáš Töpfer, se na pódiu představí Ondřej Brousek, Anna Brousková, Václav Svoboda, Ludmila Molínová, Daniel Rous, Ctirad Götz, Martina Šťastná, David Hák, Vanda Chaloupková a Petr Veselý.

 

Šedá sedmdesátá aneb Husákovo ticho (Činohra)
Divadlo Na Zábradlí, 28.12. od 19h
Sedmdesátá léta jsou ve znamení utužení režimu, omezení svobody a chladného vystřízlivění po nadějeplných šedesátých letech dvacátého století. Prizmatem osobních svědectví, dobových zpráv a literatury vytvoříme svůj vlastní obraz doby, ve které jsme se narodili. Hra v režii Jana Mikuláška představí na jevišti Divadla Na Zábradlí Kristinu Beranovou, Miloslava Königa, Ivana Kupráka nebo Stanislava Majera

 

Líbánky aneb Láska ať jde k čertu (Činohra)
Divadlo Palace, 30.12. od 19h
Divadelní hra Líbánky patří k nejúspěšnějším komediím Noela Cowarda. Divadlo Palace ji uvádí s Ivanou Jirešovou a Jiřím Langmajerem v hlavních rolích. Dvojice bývalých manželů se po letech setkává v drahém francouzském hotelu, kam oba přijeli trávit líbánky se svými novými a mladšími partnery. Následuje to, co by oba ani ve snu nenapadlo: opět se do sebe zamilují.

 

 


Komentáře