Jak vybírat v kalendáři
SKRÝT KALENDÁŘ
ZOBRAZIT KALENDÁŘ

Zapomenuté heslo

Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se zde.

##video##

 

Houser.cz je po celé České republice

    

Informační portál Houser.cz mapuje nejzajímavější volnočasové akce a místa z celé České republiky. Uživatelé zde naleznou komplexní přehled divadel, kin, muzeí, galerií, ale i klubů, sportovních událostí, gastronomie a širokého spektra volnočasových aktivit jakými jsou například festivaly, výlety, přednášky, kurzy, turistické atrakce a další. Mimo programovou část se Houser.cz redakčně věnuje filmovým a divadelním recenzím, rozhovorům a mnohému dalšímu. 

 

 

 

 

Přehledné vyhledávání v kalendáři akcí

    

Všechny koncerty, výstavy, představení, kurzy, výlety a další akce jsou přiřazeny k termínům jejich konání. Návštěvníci portálu tak mohu jednoduše vyhledat vaše akce v kalendáři, ať už se konají dnes, zítra, tento víkend nebo v kterýkoliv jiný den. Mimo to si mohou vyhledat také vaši vizitku, kde jsou praktické informace, jako kontakt, krátký popis vaší provozovny a fotogalerie.

 

 

 

 

   

Využijte marketing na sociálních sítích zdarma

 

Každá akce, kterou vložíte na portál Houser.cz je připravená pro sdílení na sociálních sítích, k tomu využíváme Facebook, Google+ a Twitter. Návštěvníci tak mohou vaši akci ihned doporučit svým známým zveřejněním na svém profilu nebo jakkoliv o ní informovat pomocí sociálních kanálů. Tento způsob marketingu je velmi efektivní a může k vám přivést nové návštěvníky nejefektivnější reklamou: osobním doporučením.

 

 

 

 

Hodnocení Vašich akcí uživatelem

  

Registrovaní uživatelé mohou známkovat vaše akce, ale i samotnou provozovnu hvězdičkami od jedné do pěti. Tyto hvězdičky jsou k vidění také při hledání vašeho podniku/akce na www.google.cz. Čím větší počet pozitivních hodnocení od uživatelů získáte, tím lepší pozici můžete mít ve vyhledávači akcí.

 

 

 

  

Stojíme za Vámi

  

Pokud od uživatelů našeho webu získáte dobré hodnocení, informujte o tom své návštěvníky! Rádi vám zdarma pošleme samolepku “Houser.cz doporučuje”, kterou si můžete vylepit na vstupní dveře nebo výlohu. Toto označení můžete použít i na své internetové stránky, přidat do podpisu emailové korespondence nebo třeba prezentovat na vašich tištěných informačních materiálech.